Ludowy Pieseł

Ludowy Pieseł kolejny pieseł, ale najlepszy- jednakże smutni admini

Taki dzień jak ten to idealna okazja by po miesiącach śmierci klinicznej Peja coś zapostować.Więc na początek ...See mor...
01/04/2025

Taki dzień jak ten to idealna okazja by po miesiącach śmierci klinicznej Peja coś zapostować.

Więc na początek ...See more

Dajcie mi już weekenddddd
27/11/2024

Dajcie mi już weekenddddd

Jakby ktokolwiek zastanawiał się co robi admin kiedy powinien zająć się ważnymi sprawami życia prywatnego K*RWA JESTEM O...
19/11/2024

Jakby ktokolwiek zastanawiał się co robi admin kiedy powinien zająć się ważnymi sprawami życia prywatnego

K*RWA JESTEM OGÓRKIEM KISZONYM
(Cukiergóra nie bij proszę)

Miłego wieczoru skarby 😘

😘
19/11/2024

😘

Czołem bracia w Chrystusie! Dawno nic tu się nie działo, ale cytując "Obławę III" Kaczmarskiego: "Moja pieśń życia jeszc...
19/11/2024

Czołem bracia w Chrystusie!

Dawno nic tu się nie działo, ale cytując "Obławę III" Kaczmarskiego:
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła,
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos!".
I tym wesołym akcentem mam nadzieję oczyścić nieco peja z kurzu który na nim osiadł przykrywając dawną świetność :>

Miłego dzionka kochani!

Niech spoczywa w pokoju [*]
24/05/2024

Niech spoczywa w pokoju [*]

Kolejny żółty bohater memów odszedł [*]

Czołem!Tak Sobie siedzę, napawam się majóweczką i uświadomiłem Sobie nagle, że powstał taki zabawny krąg życia tego Peja...
04/05/2024

Czołem!

Tak Sobie siedzę, napawam się majóweczką i uświadomiłem Sobie nagle, że powstał taki zabawny krąg życia tego Peja. Mianowicie:

- robi się fajnie, jest względnie regularna aktywność na peju;

- admini (choć obecnie raczej jeden admin xD) umierają na od kilku tygodni do kilku miesięcy;

- aktywność spada, zasięgi rodem z piosenki Lady Pank (czytaj: "Mniej niż Zero");

- admini przypominają Sobie o istnieniu Peja, zazwyczaj w jakieś święta i zaczynają znowu coś niecoś postować:

- repeat;

I tym wesołym akcentem życzę wam kochanieńcy miłego odpoczynku póki jeszcze można, i klasycznie miłego dzionka.
Z Bogiem!

Admin 1

Niech się święcą nasze piękne majowe święta! Swoją drogą, tak jak 1 i 3 maja są dość oczywiste swą tradycją, tak warto b...
03/05/2024

Niech się święcą nasze piękne majowe święta!

Swoją drogą, tak jak 1 i 3 maja są dość oczywiste swą tradycją, tak warto być może nadmienić kilka słów w temacie dnia wczorajszego - 2 maja, czyli święta flagi Rzeczypospolitej Polskiej, ponieważ jako pasjonat tematyki Wojska Polskiego na froncie Wschodnim, wówczas nazywanego Odrodzonym, a później propagandowo i potocznie "Ludowym" nie mógł bym tego ominąć 😛 Dzień ten stał się świętem na mocy ustawy z dn. 20 lutego 2004 roku, która powstała z projektu posła Edwarda Płonki, który to pomysł został przedstawiony sejmowi 15 października 2003, a pomysłodawcą samego święta był dziennikarz, Andrzej Zaporowski. Data wybrana na święto nie była przypadkowa, tego samego dnia już był obchodzony Światowy Dzień Polonii. Data ta jednak miała skłaniać również do pewnych historycznych refleksji - bowiem dnia 2 maja 1945 roku obrona Berlina, stolicy "Tysiącletniej Rzeszy" oficjalnie upadła. Tego dnia, około godziny 6 rano żołnierze 1 pułku artylerii lekkiej zatknęli dwie biało - czerwone flagi na "Kolumnie Zwycięstwa" - "Siegẞäule" nieopodal parku Tiergarten w Berlinie. Najpierw dokonali tego żołnierze z 7 baterii, a następnie 8 baterii 3 dywizjonu pułku.

Takiego se mema popełniłem

A wy co śpiewacie każdego dnia triduum?

PS.

A Kurpiński to był zdrajca i carska onuca.

Per Sanctam Resurectionem Tuam, Libera nos, Domine!
31/03/2024

Per Sanctam Resurectionem Tuam, Libera nos, Domine!

Viva la Cristo Rey

Kochani! Dawno mnie nie było, dużo się w międzyczasie zdarzyło w moim życiu prywatnym, publicznym jak i w ogólnie pojęte...
30/03/2024

Kochani!

Dawno mnie nie było, dużo się w międzyczasie zdarzyło w moim życiu prywatnym, publicznym jak i w ogólnie pojętej polityce. Niemniej, aktualnie przeżywamy jedno z najważniejszych Świąt Chrześcijańskich - Święta Zmartwychwstania Pańskiego - przez co wypadałoby wreszcie przerwać tą długą przerwę w Eterze 😉

W imieniu całej Administracji Peja (tj. dwóch debili i mojego schizofrenicznego Alter-ego) pragnę życzyć Wam wszystkim moi drodzy zdrowych, wesołych Świąt w przyjacielskiej atmosferze, spędzonych z tymi którzy są dla was najważniejsi, wypełnionych tem, czym Baranek Boży gładzący grzechy Świata pragnie nas obdarować - miłością i pokojem.
A jeszcze tak bardziej przyziemnie - mokrego Dyngusa i bogatego zająca xD

Trzymajcie się tam w świecie Pany, Anonki, Gigachady i admini Pejów 😘

Admin 1

Dobra kochanieńcy, wierzę że ten pej ma pewną mocz a w koalicji z innymi zaprzyjaźnionymi pejami możemy zdziałać wszystk...
01/02/2024

Dobra kochanieńcy, wierzę że ten pej ma pewną mocz a w koalicji z innymi zaprzyjaźnionymi pejami możemy zdziałać wszystko. Jest w toku taki projekt, zakłada on utworzenie zbiorowej bazy danych w której będą widnieć różni ludzie którzy przyczynili się do zwycięstwa nad Niemcami w maju 1945 roku. Mam cały czas kontakt z Panem Jurkiem ze stowarzyszenia Kursk, i mają powstać również sekcje dla naszych partyzantów, weteranów września 1939, PSZ i tak dalej. I to jest idealna okazja żeby się powtórzyć - zachęcam was wszystkich serdecznie do zgłębiania historii swoich rodzin, i krzewienia Pamięci o nich. O tych cichych Bohaterach, którzy jako małe pionki w grze olbrzymów robili niesamowite rzeczy. Sporządzone biogramy żołnierzy możecie wysyłać Panu Jerzemu na maila lub przez fb (lub ewentualnie mnie 😉). W kwestii tego co powinno znaleźć się w biogramie jest większa dowolność, ale na pewno powinny się znaleźć data i miejsce urodzenia (oraz śmierci), informacje o stopniu wojskowym, miejscu służby oraz przebytym szlaku bojowym. Oczywiście informacje o życiu cywilnym też nie zaszkodzą 😁

Razem możemy wiele, administratorzy Dogepejów łączcie się! 💪

Całuski, miłego wieczoru, dzionka, piątekczu, weekendu etc.

Adres

Łódź

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ludowy Pieseł umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria