24/12/2025
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i odwiedzenie stoiska Falubazowa kolekcja na Xmas Party 2 dla Laur-Retka
Dla tych, którzy nie mogli być obecni, poniżej kilka fotek z tego wydarzenia.
A dla wszystkich życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego Nowym Roku! 🎄🎅🏻🥂🍾
foto:
falubaz.com
Mariusz Kapała / Naszemiasto.pl
Przemek Cukiernik
🚩Zapraszam do odwiedzenia i polubienia mojej strony Falubazowa kolekcja
❗❗❗UWAGA ❗❗❗
Kolekcjonuję plastrony i kevlary z Zielonej Góry. Posiadam największą kolekcję tego typu pamiątek na świecie, jednak jest w niej nadal kilka braków. Jeśli posiadasz jakiś plastron lub kevlar z Zielonej Góry i chciałbyś mi pomóc w powiększeniu mojej kolekcji, bardzo proszę o kontakt. Z wielką chęcią przyjmę lub kupię brakujące plastrony/kevlary. Możliwa również wymiana.