14/10/2025
W sobotę 11 października w naszym muzeum odbyło się ciekawe i przyjemne spotkanie. Bowiem w tym dniu wracając ze spotkania Liturgicznej Służby Ołtarza w Krasnobrodzie odwiedziła nas grupa ministrantów pod opieką księdza Piotra Kończyńskiego z parafii św. Józefa w Tomaszowie Lub. Było oglądanie eksponatów i pieczenie kiełbasek, a także na zakończenie wszyscy dokonali pamiątkowego wpisu do księgi pamiątkowej.