11/05/2026
W imieniu pani Anny Błachuckiej proszę o oddanie głosu
📚🔥 STARTUJEMY! 🔥📚
Rusza głosowanie na Laureata Nagrody Czytelników II edycji Świętokrzyskiej Nagrody Literackiej! 🏆
To właśnie WY CZYTELNICY wybierzecie książkę, która podbiła Wasze serca ! ❤️
Głosować można tylko RAZ i tylko na jednego nominowanego w dniach 10–24 maja 2026 r.
💰 Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 5000 zł, a oficjalne wręczenie odbędzie się podczas uroczystej gali:
📍W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach
🗓 29 maja 2026
⏰ godz. 18:00
📖 NOMINOWANI DO II EDYCJI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ NAGRODY LITERACKIEJ:
✨ „Bodzentyn : wielka historia małego miasta” — Wojciech Kalwat
✨ „Dzieje skasowanego klasztoru świętokrzyskiego na Łysej Górze w relacjach z XIX wieku” — Cezary Jastrzębski
✨ „Echo mroku” — Anna Kubat
✨ „Miasto burz” — Michał Śmielak
✨ „Sześciu synów Sztaficera” — Anna Błachucka
Link do głosowania: https://forms.gle/3ZEq48bsTsJebRdW6
📣 Kto zasługuje na tytuł Laureata Nagrody Czytelników II edycji Świętokrzyskiej Nagrody Literackiej?
Oddaj głos i pokaż, że literatura w Świętokrzyskiem ma moc! 🔥
👇 Napisz w komentarzu, komu kibicujesz!
Więcej informacji o festiwalu i nagrodzie https://swietokrzyskanagrodaliteracka.pl/