Wycinanie drzew

Wycinanie drzew wycinanie drzew

12/07/2025
Z radością wspieramy naszego super kierowcę Adam Cyroń w charytatywnym Rajdzie Koguta, prowadzącym z Oławy do Mrągowa! R...
25/12/2023

Z radością wspieramy naszego super kierowcę Adam Cyroń w charytatywnym Rajdzie Koguta, prowadzącym z Oławy do Mrągowa! Razem tworzymy pozytywną różnicę i pomagamy potrzebującym. 🚗🐓💙

Rajd Koguta 2024 do Mrągowa ❤️❤️❤️
Rajd wyruszy 30.05.2024 z Oławy i pojedzie przez Łódź do Mrągowa. My się bardzo cieszymy chociaż wybór nie był łatwy. Mieliśmy przygotowane 4 miejsca na metę i każde miasto było zainteresowane przyjęciem miłośników motoryzacji z dobrym sercem. Mrągowo wybraliśmy na ostatniej prostej bo widzieliśmy zaangażowanie i chęci władz miejskich które wspomogą nas w organizacji rajdu. Pani Ania Siwicka zaoferowała scenę, zespoły koncertowe, konferansjera, pomoc służb oraz pomoc na mecie. Meta oraz rozdanie nagród odbędzie się w miasteczku westernowym Mrongoville. Jeżeli chodzi o noclegi to musicie sobie zorganizować we własnym zakresie. Pierwsza noc 30/31 maja w Łodzi lub okolicach a kolejne to już wg. Waszej trasy i tempa. Pamiętajcie że na mecie musicie być 1 czerwca w Mrągowie. Chciałbym żebyście na początek sprawnie i szybko zorganizowali noclegi. Dodatkowo na metę przyjedzie wielu turystów z całej Polski którzy przyjadą zobaczyć metę Koguta. Mogę śmiało powiedzieć że całe Mrągowo zajęte będzie przez uczestników oraz kibiców rajdu. Głównym celem naszego rajdu jest pomaganie. W tej edycji wprowadziliśmy bardzo ważne zmiany. Najważniejsze to to że pomożemy 500 dzieciom w całej Polsce!!! Druga to wprowadzenie limitu do 2500 pojazdów. Trzecia zmiana to wielkość wpisowego. W tym roku zebrane środki podzielimy w następujący sposób: 150 000 zł na sprzęt dla oławskiego szpitala. 50 % na fundacje,schroniska dla zwierząt i dzieci z pow. Oławskiego oraz 50% dla 500 dzieci z całej Polski. Jeżeli znacie chore dziecko z Waszego rejonu które potrzebuje pomocy to będziecie mogli zgłosić na listę. Dziecko musi mieć orzeczenie o niepełnosprawności, zgodę opiekuna oraz być zgłoszone w fundacji. Rejestracja odbędzie się przez emaila:[email protected] od 01.03-30.04. Na listę przyjmiemy 500 dzieci.
Wpisowe:
W tej edycji wielkość wpisowego to:
- min 1000 zł od samochodów oraz autobusów
- min 500 zł od motorowerów, motocykli i traktorów
- min 100 zł od rowerzystów
Jest jeszcze pół roku do rajdu i mamy nadzieję że uda Wam się zebrać te kwoty. Możecie w tym roku bardziej się zaangażować i poszukać chętnych darczyńców, firmy którzy wspomogą zbiórkę. W zamian udostępnijcie powierzchnię reklamową na Waszych pojazdach Cel jest ogromny dlatego liczymy na Was❤️❤️. W tej edycji, jak co roku mamy sponsora z Oławy który pokryje koszt całej organizacji rajdu a wszystkie pieniądze ( 100%) wpłacone przez Was trafią do osób potrzebujących. Wpisowe wpłacacie przelewem na konto Fundacji Muzeum Motoryzacji w Oławie KRS 0000972830 , nr konta: 90 9585 0007 3004 0000 2238 0001
Rejestracja:
Zapisy rozpoczną się 1 lutego na stronie www.zabytkowe.com.pl. Numery startowe będą przydzielane w/g kolejności zgłoszeń a zakończenie rejestracji potrwa do wyczerpania limitu 2500 załóg i nie później niż 5 maja 2024. Przypominany że w tej edycji jest cegiełka 200zł za rezerwacje numeru startowego. Cegiełkę wrzucisz do puszki na starcie przy odbiorze pakietów. Natomiast numery 1,2,3 przekażemy na licytacje.
Start:
Start odbędzie się w Oławie przy ul. Kutrowskiego 54. Od godz. 8 rowery, motorowery, traktory i pojazdy wolnobieżne. Od godz 9 samochody, motocykle i autobusy. Kolejność startu będzie zależała od wieku pojazdu a start załóg potrwa do godz 16. W tym roku nagrodzimy najstarsze pojazdy.
Meta:
Rozdanie nagród i zakończenie rajdu odbędzie się 01.06 w Mrągowie. Cały dokładny program przedstawimy na wiosnę. W tym roku wiek auta powyżej 30 lat. Czyli rocznik 1994 jeżeli chodzi o poj. Zachodnie. W przypadku aut polskich albo bloku wschodniego to min 20 lat np. Maluch, Polonez itd. W przypadku dopuszczenia innych pojazdów musicie uzgodnić indywidualnie z nami pisząc emaila:[email protected]. My zaczynamy już organizować plan i zadania które ogłosimy na wiosnę. Organizacja rajdu jest ogromna, i przez kilka miesięcy zaangażowani są nasi pracownicy a także całe nasze rodziny. Oczywiście nikt nie narzeka i robimy to na 100% z przyjemnością. Lubimy to robić i mamy z tego ogromną satysfakcję. W tym roku prosimy chętnych o pomoc. Już zadeklarowały się osoby i kluby motoryzacyjne: Stradale, Patryk Mikiciuk, poleasingowe.pl, bidcar, autaniszowe.pl, załogi z Pruszkowa, Tokio, Dubaj, Adam i Róża Rób Dobro, Abcar, Zlombol, Robert Mruk, Automobil Bytów, klasyki Lębork, Marcin Wójcik Rajd Bałtycki, Ekipa Klasyków, Klasyki Elbląg, Automobilklub Wielkopolski i Morski, Klasyczna Strefa Wroclaw, Śniadanie i Gablota, Wrocław z Gratem, Moto Korona Wałcz, Tadeusz z Głuchołaz. Zachęcam również doświadczonych załogantów do dyskusji na fb gdyż na wiele komentarzy nowych uczestników nie jesteśmy w stanie odpisywać. Napewno będą potrzebni wolontariusze oraz osoby do pomocy papierkowej. Jeżeli masz jakiś pomysł na zadanie lub mieszkasz wzdłuż trasy rajdu i chcesz pomóc to napisz. W tej edycji odwiedzimy także muzea które wpiszemy do paszportu rajdu. Możesz także polecić ciekawe miejsce do odwiedzenia. Przypomnę także że rajd współorganizują: Urząd Miasta Oława, Starostwo Powiatowe Oława, Gmina Oława oraz Mrągowo. Mamy jeszcze jedną rzecz o której chcemy napisać. Wielu z Was myślało o Bieszczadach i my również. Jednak nie było to łatwe gdyż w Bieszczadach nie ma miejscowości która ma taką dużą bazę noclegową. Myśleliśmy nawet o wielkim kempingu ale koszty organizacji i budowy były ogromne. Może kiedyś znajdzie się sponsor lub ktoś kto nam pomoże to wrócimy do tego pomysłu. To już chyba wszystko 😀. A i pamiętajcie o przebraniach na Rajdzie. Pozdro

12.11 Dzień  DrwalaŻyczę Ci, abyś na każdym kroku miał wokół siebie piękno natury, którą tak kochasz i szanujesz. Niech ...
12/11/2023

12.11 Dzień Drwala

Życzę Ci, abyś na każdym kroku miał wokół siebie piękno natury, którą tak kochasz i szanujesz. Niech Twoja praca drwala będzie zawsze w zgodzie z naturą i niech ta harmonia przynosi Ci wiele radości.❤️🙏

Wrzesień to także odpowiedni czas na zastosowanie w ogrodzie nawozów jesiennych,🌱 poprawiających kondycję roślin oraz po...
28/09/2023

Wrzesień to także odpowiedni czas na zastosowanie w ogrodzie nawozów jesiennych,🌱 poprawiających kondycję roślin oraz pomagających im przetrwać zimę. Absolutnie nie wolno już stosować nawozów bogatych w azot!😇

We wrześniu nie możemy też zapomnieć o ogrodzie ozdobnym.👉 W tym czasie przede wszystkim sadzimy cebule roślin wiosennyc...
21/09/2023

We wrześniu nie możemy też zapomnieć o ogrodzie ozdobnym.👉 W tym czasie przede wszystkim sadzimy cebule roślin wiosennych, rozpoczynając od narcyzów i cesarskich koron (początek września), następnie hiacyntów, śnieżyczek przebiśnieg, szafirków, ranników, psizębów i cebulic (połowa września), a kończąc na tulipanach (druga połowa września i początek października).😀

Pamiętaj, że pierwsza połowa września na działce to ostatni moment, w którym możesz sadzić warzywa charakteryzujące się ...
14/09/2023

Pamiętaj, że pierwsza połowa września na działce to ostatni moment, w którym możesz sadzić warzywa charakteryzujące się krótkim okresem wegetacyjnym.👍 Co sadzić we wrześniu na działce? Może to być kalarepa, rzodkiewka, rukola czy kapusta pekińska. Jeśli się pospieszysz, a aura będzie sprzyjać, warzywa dadzą obfity plon późną jesienią lub z początkiem zimy.
Po zbiorze wrześniowych warzyw warto sprawdzić również pH gleby. Jeśli jest zbyt kwaśne, możesz zastosować specjalny nawóz wapniowo-węglanowy. W przypadku podłoża o odpowiednim PH wystarczy tylko przekopać grządki i wymieszać ziemię z nawozem organicznym.🌞

Adres

Śląsk

Telefon

513-556-530

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wycinanie drzew umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wycinanie drzew:

Udostępnij

Wycinanie Drzew Dominik Horodyński

Wieloletnie doświadczenie naszych pilarzy w pracach leśnych daje Państwu gwarancję szybkości i bezpieczeństwa.

Gwarantujemy również uporządkowanie terenu po wykonaniu pracy (usunięcie pni i gałęzi). Teren na którym działamy to głównie województwo śląskie, przyjmujemy również zlecenia na terenie całej Polski. Współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w architektami krajobrazu. Jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności jest pielęgnacja i utrzymywanie zieleni miejskiej, osiedlowej, przydomowej, projektowanie i zakładanie ogrodów oraz terenów zieleni. Zaufały nam już setki klientów, którzy powierzyli nam swoje ogrody oraz tereny wokół swoich domów i zakładów pracy. Wszystkie usługi prowadzimy wykorzystując własną bazę sprzętową. Dysponujemy pełnym zestawem specjalistycznego sprzętu do pielęgnacji trawników, mechanicznego cięcia żywopłotów, wycinki drzew i krzewów oraz do frezowania pni po wyciętych drzewach. Te nowoczesne urządzenia pozwalają nam szybko, sprawnie i terminowo realizować zlecenia. Posiadamy również własne środki transportu oraz zestawy narzędzi do renowacji terenów zieleni, świadczymy między innymi usługi koparko-ładowarką oraz podnośnikiem koszowym. Duży nacisk kładziemy na estetyke wykonywanej pracy,krótko mówiąc - "nie tniemy jak leci, czy dla sztuki"(co jest dość powszechne w naszej branży - branży zieleni miejskiej). W okresie zimowym odśnieżamy tereny przy zakładach pracy oraz innych obiektach użyteczności publicznej lub dachy i posesje osób prywatnych. Udzielone nam referencje potwierdzają zarówno nasze kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie, jak i najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki nim również Państwo macie gwarancję profesjonalnego i solidnego wykonania powierzonych nam prac.